Samochody i podróże zawsze były jego wielką pasją. Radosław Rajski – bo o nim mowa – postanowił połączyć przyjemne z pożytecznym. Stąd wziął się pomysł na biznes. Firma Pan Szofer właśnie zainaugurowała swoją działalność

Radosław Rajski przez wiele lat pracował jako handlowiec i marketingowiec w branży motoryzacyjnej. Jak sam przyznaje, najtrudniejsza w tej pracy była konieczność spędzania wielu godzin przy biurku, przed komputerem. W końcu postanowił to zmienić.
– Nie boję się wyzwań i chyba dlatego pomysł na nową aktywność zawodową jest dla mnie naturalną drogą rozwoju – mówi Pan Szofer. – Zawsze pociągała mnie jazda samochodem, lubię godziny spędzone za kółkiem. Dla niektórych to męczące, dla mnie prowadzenie samochodu to sama przyjemność. Zawsze jeżdżę z rozwagą, dlatego mam na koncie tysiące bezpiecznie przejechanych kilometrów w całej Europie. Doświadczenie w handlu i marketingu pozwoliło mi na powiązanie pasji do motoryzacji i podróżowania z biznesem. Moje usługi to oferta dla tych, którzy poszukują komfortowego transportu busem (do 8 pasażerów) lub limuzyny z kierowcą.


Pan Szofer dysponuje dwoma samochodami: Mercedesem W126 300SE oraz busem Renault Trafic III. Komfort podróży w obu autach zapewnia wielostrefowa klimatyzacja i bogate wyposażenie.
Pan Szofer kieruje swoją ofertę do osób prywatnych, które potrzebują samochodu kierowcą z okazji imprez rodzinnych (ślub i wesele, jubileusze itp.), wyjazdów turystycznych (transfer na lotnisko i z lotniska, na mecz, koncert itp.) oraz do firm.
– Oferta dla biznesu obejmuje zarówno oficjalne spotkania i wyjazdy służbowe, jak i przewóz gości na spotkania integracyjne już po części oficjalnej, które są równie ważne w nawiązywaniu relacji biznesowych – wymienia właściciel. – Jestem do dyspozycji klienta przez 7 dni w tygodniu, o każdej porze. W zasadzie nie ma takiego miejsca, do którego nie mógłbym pojechać. A niezdecydowanym chętnie podpowiem, gdzie warto się udać w okolicy, gdzie zjeść lub przenocować. Wiem z doświadczenia, że odkrywanie nowych, ale sprawdzonych miejsc jest największą atrakcją podróżowania.
Radosław Rajski komunikuje się w języku angielskim, więc oferta firmy Pan Szofer może być dobrą opcją dla obcokrajowców, którzy chcą poznać Polskę i Europę. Zarówno podczas podróży biznesowych, jak i wizyt turystycznych. Na weekend do Zakopanego, a może do Paryża?
– No problem! – zapewnia Pan Szofer.